شایان برق هرمز نماینده فروش محصولات گلنور

تترا
این چراغ با طراحی زیبا و متفاوت برای روشنایی فضاهای سبز، محوطه ها، پیاده روها، خیابان های دوطرفه فرعی و محلی، پارک ها و باغ هاست. طراحی این چراغ با IP65 می‌باشد.
آریل
خانواده آریل در تنوع توانی بالا ، منحنی های پخش متنوع و قابلیت نصب قابل تنظیم مناسب روشنایی محوطه های وسیع ، برج های روشنایی ، سالن ها و میادین ورزشی طراحی است.
سهیل
خانواده سهیل گستر ه متنوعی از توان ها در گروه چراغ های خیابانی داراست که با مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت را ارائه می دهد.
آریو
خانواده آریو گستر ه متنوعی از توان ها در گروه چراغ های نورافکن داراست که با مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت را ارائه می دهد.
فانوس
فانوس یک چراغ چمنی با ظاهری چشم نواز جهت پارک ها و فضاهای سبز طراحی شده که دارای استقامت مکانیکی و .ایمنی بالاست، مقاومت به رطوبت از ویژگی های اصلی آن بوده و دارای الگوی نوری زیبایی می باشد.
کهکشان
استفاد از لنز و بردهای LED مدولارجهت امکان دستیابی به پخش نورهای متفاوت و مورد نیاز، استفاده از مکانیزم پین های قفل شونده جهت سهولت در باز و بستن درب چراغ.
ستاره
طراحی زیبا با سیستم دفع حرارتی بهینه، تامین پخش نور یکنواخت و حداقل خیرگی جهت استفاده در معابر شریانی، بازده نوری و طول عمر بالا در راستای کاهش هزینه های انرژی.
مارس
بدنــــه از جنــــس آلومینیــوم دایکاســت، جدا بودن محفظه نوری از محفظه قطعات الکتریکی، شیشـــه سکــوریت تخت، رنــگ پــودری الکترواســتاتیک بــادوام.
آذرخش
نورافکن خطی LED محصولی است که جهت روشنایی و نورپردازی بناها، محیط های خارجی و تونل ها استفاده می شود.
کیهان
از ویژگیهای بارز این چراغ می‌توان به پخش نور مناسب، سبک بودن چراغ که عملیات نصب چراغ را راحت تر کرده و مهمتر از همه، باز شدن در چراغ از بالا و به سمت کنار که منجر به سادگی و ایمنی بیشتر در حین تعمیرات می‌شود، اشاره کرد. 
فروزان
فروزان چراغی با طرح ساده بوده و از لحاظ ظاهری مورد توجه افرادی است که به طرحهای سنتی چراغهای خیابانی علاقه‌مند می‌باشند.