شایان برق هرمز نماینده محصولات شیوا امواج

ساعت فرمان هفتگی
ساعت فرمان هفتگی با قابلیت برنامه ریزی ۳۰ برنامه در یک روز یا۳۰ برنامه در یک هفته می تواند زمان خاموش و روشن شدن سیستم های مختلف را به صورت سیکل های دوره ای روزانه یا هفتگی کنترل نماید.

ساعت فرمان

ساعت فرمان با یک فرمان خروجی می باشد که می تواند ۵۰ برنامه داشته باشد.
هر برنامه، دارای یک زمان روشن و یک زمان خاموش است و در دوره های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه قابل تنظیم می باشد .

ساعت کار
ساعت کار وسیله ای مناسب و ضروری برای کلیه دستگاه های صنعتی و خانگی می باشد.
با نصب یک دستگاه ساعت کار روی دستگاه مورد نظر شما، مقدار ساعتی که با آن کار کرده اید به صورت کاملاً دقیقِ ثبت و نمایش داده خواهد شد و هرگز مقدار ثبت شده در اثر قطع طولانی مدت برق از حافظه آن پاک نخواهد شد.

سوپر تایمر دیجیتال
سوپر تایمر دیجیتال تایمری با دقت و کارآیی بسیار بالا و قابل استفاده در رنج وسیعی از محدوده زمانی (از ۰.۱ ثانیه تا ۹۹۹ ساعت) می باشد .
همچنین این تایمر می تواند در۴ حالت دهم ثانیه، ثانیه، دقیقه و ساعت به صورت فلاشر کار کند. سوپر تایمر را می توانید در۲ حالت تایمر تأخیر در قطع و تایمر تأخیر در وصل مورد استفاده قرار دهید .

مولتی تایمر دیجیتال
مولتی تایمر دیجیتال، تایمری با کارآیی فوق العاده و با دقتِ زمانی صدم ثانیه می باشد. این دستگاه با دو رله مجزا قابلیت کاربری های متفاوت دارد.

دستگاه مولتی تایمر آنالوگ ، تایمر ثانیه، تایمر ثانیه
مولتی تایمر آنالوگ در حجم کوچک با دقت و ثبات در تکرار و قابلیت پلمپ شدن پانل (جهت عدم دسترسی و تغییرات توسط افراد متفرقه) طراحی و ساخته شده است. کارآیی این دستگاه به صورت تایمر تاخیر در وصل می باشد که می تواند به دو صورت تایمر ثانیه یا تایمر دقیقه

تایمر ستاره مثلث
تایمر ستاره-مثلث دستگاهی مناسب جهت راه اندازی موتورهای رتورقفسی با تبدیل ستاره به مثلث می باشد.

تایمر چپ گرد، راست گرد
با استفاده از تایمر چپ گرد، راست گرد این امکان وجود دارد که در مدت زمان مشخصی موتور مورد نظر در یک جهت کار نموده و سپس با یک زمان تأخیر قابل تنظیم ، موتور در جهت مخالف حرکت کند و این عمل پی در پی ادامه پیدا کند.

تایمر راه پله
با بکارگیری تایمر راه پله می توان روشنایی راه پله ها ، پارکینگ ، حیاط ، انبارهای کوچک و به طور کلی مکان هایی که نیاز به روشنایی دائم ندارند را کنترل کرد و در مصرف انرژی صرفه جویی نمود.

محافظ ولتاژ تک فاز دیجیتال
محافظ ولتاژ تک فاز دیجیتال با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از سیستم میکروپروسسوری جهت کنترل بسیار دقیق اختلالات برق شبکه تک فاز و برای استفاده در کلیه مراکز صنعتی و خانگی طراحی و ساخته شده است.

محافظ کنتاکتور
محافظ کنتاکتوردستگاهی مناسب برای حفاظت کنتاکتورهایی با بویین ۲۲۰V در برابر افزایش و کاهش ولتاژ و دوفاز شدن می باشد.

کنترل آمپر ۳رله ای
کنترل آمپر۳ رله، دستگاهی مناسب برای حفاظت و کنترل جریان است.
از کاربردهای کنترل آمپر ۳ رله ای می توان به کنترل کننده های بانک خازن و دستگاه های اعلام و کنترل خطای جریان اشاره کرد.

کنترل فاز میکروپروسسوری
کنترل فاز میکروپروسسوری در ابعادی کوچک، با دقت و کارآیی بالا وقابلیت پلمپ شدن پانل (جهت عدم دسترسی و تغییرات پارامترهای تنظیم شده توسط افراد متفرقه) طراحی و ساخته شده است.
با استفاده از این دستگاه می توان اختلالات ناشی از قطع فاز، جابجایی فازها،عدم تساوی فازها و افزایش یا کاهش ولتاژها را در کلیه مراکز صنعتی،تجاری و مسکونی کنترل نمود.

کنترل فاز
با استفاده از کنترل فاز می توان اختلالات شبکه برق را کنترل نمود. اختلالات ناشی از افزایش یا کاهش ولتاژ وعدم تقارن فازها با نشانگرF و جابجایی فازها با نشانگر P اعلام می گردد.

کنترل فاز بار
دستگاه کنترل فاز بار با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از سیستم میکروپروسسوری جهت کنترل بسیار دقیق اختلالات می باشد.

فلوتر الکترونیکی
فلوتر الکترونیکی دستگاهی مناسب جهت اتوماتیک کردن سیستم های پمپاژ مایعات رسانای جریان برق با قابلیت ۲ مُدکاری می باشد :
۱- حفاظت در برابرخشک کار کردن موتور
۲- کنترل سطح مایع

فلوترمکانیکی
فلوترمکانیکی دستگاهی مناسب جهت اتوماتیک کردنِ سیستم پمپاژ مایعات در موارد زیرمی باشد:
۱- حفاظت در برابر خشک کار کردن
۲- کنترل سطح مایعات

سنسورفلوتر
سنسورفلوتر از بهترین و مقاوم ترین مواد در برابر آب و سایر مایعات هادی ساخته شده اند.

ترموستات
این مدل دستگاه مناسب برای کنترل دما می باشد. سنسورهای این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است .

رطوبت سنج
این دستگاه مناسب جهت کنترل رطوبت محیط می باشد. خروجی رله این دستگاه با توجه به حالت کاری انتخاب شده می تواند نسبت به افزایش یا کاهش رطوبت فعال گردد.

شمارنده دیجیتال
شمارنده دیجیتال دستگاهی مناسب جهت شمارش پالس های ورودی با دقت و انعطاف پذیری بالا می باشد .

ولت متر ۴۸×۹۶ 
ولت متر ۴۸×۹۶  با ترمینال های سوکتی و کارآیی فوق العاده جهت اندازه گیری و نمایش ۶پارامتر ولتاژ، ۶ پارامتر ماکزیمم ولتاژ ، ۶پارامتر مینیمم ولتاژ طراحی و ساخته شده است.

آمپر متر ۴۸×۹۶ 
آمپرمتر ۴۸×۹۶  با تغذیه تک فاز قابلیت اندازه گیری و نمایش جریان عبوری از ۰٫۰۱ A تا ۶۰۰۰A در رنج های مختلف CT را دارا می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم ثبت ماکزیمم جریان بوده و روش اندازه گیری جریان به دوصورت متوسط و TRUE RMS می باشد.

مولتی متر ۱۴۴
مولتی متر ۱۴۴ با نمایشگر های دیجیتالی بزرگ جهت اندازه گیری و نمایش ۶ پارامتر ولتاژ , ۶ پارامتر ماکزیمم ولتاژ و ۶پارامترمینیمم ولتاژ ، اندازه گیری و نمایش هم زمان ۳ پارامتر جریان, ۳ پارامتر ماکزیمم جریان و همچنین اندازه گیری و نمایش فرکانس طراحی و ساخته شده است.با استفاده از این دستگاه می توان جریان های مورد نظر را به دو روش TRUE RMS و روش معمولی اندازه گیری ومشاهده نمود.

فتوسل
فتوسل دستگاهی مناسب برای کنترل سیستم روشنایی اماکن مختلف می باشد به گونه ای که لامپ های مورد نظر سال های متوالی در غروب آفتاب روشن و در طلوع صبح خاموش خواهند شد . با استفاده از این روش علاوه بر افزایش عمر مفید لامپ ها در مصرف برق نیز صرفه جویی می گردد.

ساعت نجومی ۶A و۲۰A
این دستگاه بدون نیاز به دریافت نور در هر روز سال با یک برنامه میکروپروسسوری می تواند طلوع و غروب آفتاب را به صورت دقیق تشخیص داده و سیستم روشنایی را کنترل نماید. شایان برق هرمز