شایان برق هرمز نماینده محصولات سیمیا

سیم های مفتولی و نیمه افشان
این نوع سیم برای نصب ثابت به عنوان سیم های رابط در داکت زیرزمینی، ماشین آلات، تابلوهای فرمان و تجهیزات کنترلی به کار میرود.
سیم های افشان
این نوع سیم برای نصب ثابت به عنوان سیم های رابط در داکت زیرزمینی، ماشین آلات، تابلوهای فرمان که نیاز به انعطاف پذیری زیادی نیاز دارند استفاده میگردد.

کابل های افشان شبکه
این نوع کابل ها جهت استفاده در وسایل الکتریکی، تجهیزات و ماشین آلات برقی کوچک و نیز در لوازم منزل مانند چراغ رومیزی، چراغ آباژور، رادیو ظبطو غیره مناسب هستند.

کابل های افشان معمولی
این نوع کابل ها به عنوان کابل رابط جهت استفاده در وسایل الکتریکی، لوازم خانگی و ماشین آلات برقی مناسب هستند.

کابل های مفتولی و نیمه افشان
این نوع کابل ها در زیر یا روی گچ، روی دیواره های آجری و بتونی و در محیط های خشک یا مرطوب به کار میرود اما برای به کارگیری در بتون مسلح یا فشرده مناسب نیستند.

کابل های کنترل افشان
این نوع کابل ها جهت استفاده در تابلوهای فرمان مناسب میباشند. کاربرد این کابل ها در فضای آزاد، سیستم های نقاله و مکان هایی که میدان مغناطیسی در آن ها وجود دارند توصیه نمیشود.

کابل های کنترل افشان شیلددار
این نوع کابل ها جهت استفاده در تابلوهای فرمان، در مکان هایی که در میدان مغناطیسی در آن ها وجود دارد مناسب میباشد.کاربرد این کابل ها در فضای آزاد توصیه نمیشود.

کابل های کنترل تخت
این نوع کابل ها اغلب به عنوان کابل متحرک جرثقیل ها،آسانسورها و سیستم های نقاله به کار میرود.
کابل قدرت تک رشته مسی و آلومینیومی
کابل های قدرت رشته مسی و آلومینیومی با عایق PVC یا XLPE و روکش PVC یا PE یا HFFR.

کابل قدرت چند رشته مسی آرموردار
کابل های قدرت چند رشته مسی آرموردار در تاسیسات داخل یا خارج ساختمان به صورت نصب ثابت در زیرزمین، در داکت ها و فضای باز که نیاز به محافظت مکانیکی زیادی از کابل وجود دارد به کار می روند.

کابل های کنترل مفتولی و نیمه افشان
این کابل ها کنترل جهت نصب ثابت در زیر زمین، تاسیسات داخل وخارج ساختمان، در بتون و در آب که امکان صدمات مکانیکی به کابل وجود ندارد به کار میرود.

کابل های قدرت با هادی هم مرکز
این کابل ها جهت توضیع برق در شبکه های مشترکین، پست های برق و سیستم های خیابان ها استفاده میشوند.

کابل خودنگهدار
کابل های خودنگهدار جهت انتقال و توزیع نیرو در خطوط هوایی استفاده می شوند و خصوصیات بهتری نسبت به هادی های آنیل نشده مسی ارایه می دهند. با توجه به عایق دار بودن رشته ها امکان بروز اتصالی بین رشته ها و نیز سرقت برق از بین می رود.

هادی های هوایی آلومینیومی ( ۲۰Kv )
این نوع کابل ها برای انتقال و توزیع برق در خطوطی با ولتاژ کم ، متوسط یا بالا به کار می روند.

کابل ابزار دقیق
کابل‌های ابزار دقیق جهت انتقال اطلاعات مناسب بوده و می توانند در اتاق های کنترل دستگاه های صنعتی و پست های برق به کار روند

کابل کواکسیال
کابل های کواکسیال در انتقال فرکانس های بالا به خصوص در فرستنده ها و گیرنده ها، کامپیوترها، گیرنده های رادیو و تلوزیون و دوربین های مدار بسته به کار می روند.

کابل تلفنی بیرون ساختمان ( زمینی )
کابل های تلفنی بیرون ساختمان برای استفاده در قسمت های بیرونی ساختمان کاربرد دارند.

کابل تلفنی داخل ساختمان ( هوایی )
کابل های تلفنی داخل ساختمان برای انتقال سیگنال های آنالوگ یا دیجیتال به کار رفته و برای تلفن، فکس، تلکس، سیستم های اعلام سرقت یا اعلام حریق، سیستم های مخابراتی و سیستم های کارت ساعت کاربرد دارند.

کابل مخصوص پمپ شناور ( مقاوم در برابر نفوذ آب )
کابل های مخصوص پمپ شناور با ساختار خاص، ویژه پمپ های شناور آبرسانی طراحی شده اند. عایق دارای مشخصات ویژه بوده و ساختار روکش نیز به گونه ای است که امکان خمش مناسب، جذب آب کم، مقاومت عایقی و پایداری بالا را جهت افزایش طول عمر مفید کابل فراهم می کند.

سیم خودرویی
سیم های خودرویی برای استفاده در سیم کشی داخلی خودرو به کار می روند. این محصولات با عایق های خاص و متفاوت که قادر به تحمل دماهای مختلف باشند دسته بندی می شوند.

کابل های شبکه
کابل های شبکه به عنوان محیط انتقال و به منظور ارسال اطلاعات برای شبکه های گیگابایت و سایر پروتکل های شبکه مورد استفاده قرار می گیرند.